KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12043137
nr 1204 3137
Félicien Rops
(1833-1898), Belgien
Grafiskt blad, Signerad. Motivet: 23,5x17 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:51:07
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Félicien Rops
Läs mer om Félicien Rops